ÜRÜNLERİMİZ
TUTKUN MUTFAK & ÇELİK KAPI

Tutkun Mutfak & Çelik Kapı kalitesi ve güvencesiyle ; mutfak dolapları, banyo dolapları, ray dolaplar, gömme dolaplar, çelik kapı, bina iç kapı ve her türlü aksesuar üretmekteyiz.

Mutfak Dolapları
Her türlü mutfaklara, ölçüye göre özel olarak projelendirilmiş ölçülerle imalat yapmaktayız. mutfağın imalatına başlamadan önce bitmiş halini görme imkanı sunuyoruz. Mutfak dolaplarımızda kapak modelleri olarak Mebran, Profil ve Ahşap çeşitlerimiz mevcuttur.

Banyo Dolapları
Nemden etkilenmeyen, hijyenik, kolay temizlenebilen, renk solması yapmayan, 1. sınıf malzemelerden üretilen banyo dolapları, bölgemizde ilk olma özelliğini taşımaktadır.

Banyo dolaplarımız, banyonuzun boyutlarına göre özel ölçülerde hazırlanmaktadır. Banyo dolaplarımız 10 sene garantilidir. Dolap kapak modellerimiz mebran, profil ve ahşapdan imal edilmektedir.

Ray Dolaplar ve Gömme Dolaplar
Tasarım ve kullanım harikası ray kapaklı dolaplar Tutkun Mutfakta.. Kullanım alanı genişliği, rahatlığı ve uzun ömürlü ray sistemlerini siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Özel aksesuar ve ray kapaklarla her türlü dolaplarınıza yeni bir boyut getiriyoruz. Tüm ray dolap ve gömme dolaplarımız 5 sene garantilidir.

Çelik Kapılar - İç Kapılar
Fer Forge - Panel modeller, ahşap kaplama ve laminat kaplama modellerimizle özel ölçülerde zahmetsiz ve kısa zamanlı montajla hizmetinizdeyiz. Tüm çelik kapı modellerimiz 5 sene garantilidir.